sobota, 19 kwietnia 2014

Wielkanocne życzenia


Z okazji nadchodzących Świąt życzę wszystkim Czytelniczkom i Czytelnikom wytrwałości w treningach i coraz lepszych wyników oraz nieustannej poprawy zdrowia lub też jego zachowania jeśli jest bardzo dobre.
Tak Wam, jak i sobie życzę tego byśmy mieli zawsze dostęp do jak najbardziej naturalnego pożywienia. By nikt nie majstrował np. przy jajkach w celu obniżenia cholesterolu - bo już takie rzeczy się robi!
Wreszcie życzę nam wszystkim, by rządy i firmy farmaceutyczne przestały dbać o nasze zdrowie w taki sposób jak robią to dotychczas.
No i dużo boczku na świątecznym talerzu...

13 komentarzy:

 1. Dołączam się i oprócz powyższego, życzę wszystkim, aby potrafili w pełni wykorzystać potencjał, jaki tkwi w tym blogu. W moim przypadku to od niego zaczęła się mozolna wędrówka ku odkrywaniu prawdziwej wiedzy, nie tylko o kulturystyce, ale i o wielu innych aspektach rzeczywistości. Z tego powodu szczególne życzenia należą się Tobie, Stefanie. Żebyś zawsze już miał siłę, by podążać w tym kierunku.
  No i do tego boczku nie zawadzi pożyczyć dużo dobrej kiełbasy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdrowych, spokojnych świąt dla wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich czytelników bloga, dużo zdrowia, wytrwałości w dążeniu do celów. Boczek już był, dobra kiełbasa też więc życzę dobrych jajek:)

  Pozdrawiam i dziękuję za pomoc w szczególności Stefanowi

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również życzę Tobie Stefanie i wszystkim czytelnikom bloga zdrowych i spokojnych Świąt.
  Stefan dzięki za wszystko co dla nas robisz.

  OdpowiedzUsuń
 5. Radosnych Świąt życzę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wesołych świąt wszystkim :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nieustannego rozwoju w każdej dziedzinie życia. Pozdrawiam. Wesołych Świąt.

  OdpowiedzUsuń
 8. Podpisuję się pod życzeniami Stefana - trafiają idealnie w sedno. Wesolych!

  OdpowiedzUsuń
 9. Wesołych Świąt. Dziękuję za nieocenioną pomoc Stefanie !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale fajne życzenia! :D Niestety wyznawcy platońskiej utopii chyba mają konkretne plany i możliwości, aby wprowadzić wszystkich, nie pytając o zdanie, do królestwa wegetarian i zjadaczy owadow... onz tez pomoze... "pamietam wnuczku kiedys jadlem boczek, ale teraz ten gmo syntetyczny boczek z owadow i roslin tez ma ciekawy smak..." no niestety tego nie przeskoczymy a ja mam nadzieje, ze chociaz tego nie dozyje (ewentualnie bede emigrowal do krajow gdzie bedzie normalne mieso i jaja...ale tam zaraz bedzie wpadac "misja pokojowa" i robic przewrot i wprowadzac swoje zasady wiec hmmm... )
  Życze wszystkim, z okazji Świąt i poza tą okazją, aby ćwicząc nie odrzucali też swojej duchowej tożsamości i przy okazji zbadali dlaczego Wielkanoc - Easter - ma tak wiele wspólnego z Ishtar : * :D
  Mocne pozdrowienia dla wszystkich! SKA! :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Reda, ja mam nadzieję nie tylko dożyć, ale i przeżyć, czyli żyć tak długo jak się da i doczekać czasów, gdy znowu będzie normalnie.
  Wegetarianie, jak sama nazwa wskazuje tylko wegetują, my próbujemy żyć pełnią życia :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Hmm... normalnie już bylo... ;) teraz nanotechnolgie. I nie sądzę, abyśmy wrócili do natury...teraz to juz bedzie natura przefiltrowana przez laboratorium i komputer.
  http://m.bebzol.com/pl/Dlugie-jajko-.25680.html
  ;)

  OdpowiedzUsuń